Senior
ombudsman

Sdružení českých spotřebitelů

Úvod

  • Nejste si jisti, jaká jsou vaše práva na evropském trhu výrobků a služeb? 
  • Nemůžete dosáhnout svých práv ve sporu s poskytovatelem služby? 
  • Cítíte se být s ohledem na svůj přibývající věk a jistá omezení pohybu či orientace více zranitelní při nakupování výrobků a služeb?

Webové stránky Senior ombudsman, které pro vás připravujeme ve Sdružení českých spotřebitelů, z.ú. (SČS), vám chtějí nabídnout pomoc a zprostředkovat vám souhrn informací, týkajících se vašich lidských i ekonomických práv, zejména v oblasti ochrany spotřebitelských zájmů, upozornit vás na hlavní rizika, která vás v běžném životě mohou čekat, a také, jak se jim co nejlépe vyvarovat, a kde najít pomoc.

Stránky jsou postupně rozvíjeny, a to i ve spolupráci s jejich samotnými uživateli. Sami nás, prosíme, upozorněte, kde potřebujete pomoci!

Telefonické poradenství nabízíme na lince (+420) 261 263 574, se svým dotazem či stížností se na nás můžete obrátit i zde,  a všechny naše kontakty jsou uvedeny zde.

Děkujeme, že se nebojíte o své obavy a zkušenosti podělit! 

Novinky

Na klienty cestovatelského portálu Booking.com stále častěji útočí hackeři

Na zákazníky portálu Booking.com, který zprostředkovává rezervaci ubytování, stále častěji útočí hackeři. Dokáží je i přimět, aby za ubytování nezaplatili hotelu, ale jim.

více

02. 12. 2023

Zaujalo nás..

Doba dožití mužů je u nás 77 let a žen 83 let

více

01. 12. 2023

Češi dál šetří s elektřinou

Češi dál šetří s elektřinou. Za tři čtvrtletí letošního roku snížili meziročně její spotřebu o 4,8 procenta, celkem spotřebovali 42,76 terawatthodiny (TWh) elektřiny. Spotřeba klesla i v samotném třetím čtvrtletí roku, nejvíce u domácností.

více

24. 11. 2023

Zaujalo nás..

Průzkum: Za energie platí výrazně více než dříve 68 procent Čechů

více

13. 11. 2023

Zaujalo nás..

Průzkum: Češi řeší spotřebu energií více než dříve, volí hlavně menší opatření

více

07. 11. 2023

Poslední úprava stránek : 2. 12. 2023 10:58